/
Karta Informacyjna

ZESPÓŁ NASZYCH EKSPERTÓW

SŁUŻYMY RADĄ I POMOCĄ NA KAŻDYM ETAPIE PLANOWANEJ INWESTYCJI.

KIM JESTEŚMY?

Nasz Zespół Projektowy prowadzi działania w zakresie procedur środowiskowych oraz lokalizacyjnych od 2004 roku, w zakresie architektury i budownictwa od roku 2008.

W skład obecnego Zespołu Projektowego wchodzą specjaliści w dziedzinie architektury, urbanistyki i ochrony środowiska, którzy są przedstawicielami trzech prężnie działających Firm Projektowych.


Działalność projektową prowadzimy głównie na terenach województwa podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego ze szczególnym uwzględnieniem miejsc objętych formą ochrony NATURA 2000.

Charakteryzuje nas indywidualne i kompleksowe podejście do wymagań inwestora – na każdym etapie inwestycji bierzemy pod uwagę główne zamierzenia kontrahenta i dopasowujemy jego oczekiwania do obowiązujących w Polsce norm i przepisów prawnych. Prowadzimy doradztwo techniczne wynikające z obowiązujących przepisów prawa, a mające zastosowanie w procesie inwestycyjnym, począwszy od planowania i zagospodarowania przestrzennego, poprzez uwarunkowania środowiskowe, aż po zakończenie procesu inwestycyjnego.